Rock

Ne Jezi Se Ata - Ultimat - Ultimat (Cassette, Album)

8 thoughts on “ Ne Jezi Se Ata - Ultimat - Ultimat (Cassette, Album) ”

  1. Humbja e jetës së pacientes vjeçare dhe foshnjës së saj erdhi për shkak të çarjes së shpretkës. Por çfarë e shkaktoi atë të një nënë shatatzënë në muajin e nëntë? Mjekët thonë se mund të ndodhë kryesisht nga ndonjë aksident, përplasje apo rrëzim dhe shumë rrallë mund të ndodhë edhe në mënyrë spontane. Ata garantojnë [ ].
  2. Ghita Munteanu - Doar Nevasta (Album ) 30/08/ Descarca gratuit fisierul Ghita Munteanu - Doar Nevasta (Album ) folosind unul din linkurile de mai jos.
  3. Oct 23,  · Deri diku kemi dallim edhe te politika e jashtme, mirëpo këto çështje patjetër që ne duhet t’i harmonizojmë”, ka theksuar ajo. Kurse Glauk Konjufca, i cili është përfaqësues i grupit punues të LVV-së, ka thënë se në takimin e së mërkurës do të diskutohet edhe për politikë të jashtme, rrjedhimisht edhe për dialogun me.
  4. Ajungi la un moment cand nu mai ai nevoie sa demonstrezi nimanui nimic. Cand nu mai doresti sa fii perfect. Cand iti accepti egoul. Cand intelegi ca comparatia duce la frustrare si pierdere de energie. Cand in viata ta conteaza doar cativa oameni si tu nu ai nevoie de mai multi. Cand tot ce-i [ ].
  5. Një vjeçar është vënë në prangat e Policisë në Krujë sepse është kapur duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur dhe me leje drejtimi të pezulluar. Pasi Policia i ka bërë shenjë të ndalojë, ai nuk i është bindur urdhrit, por ka kundërshtuar e.
  6. Ritmi i rrokut njohu kulmin e zhvillimit të tij pikërisht në periudhën kur edhe lindën ‘Djemtë e Detit’. “Djemtë e Detit” ishte pikërisht një shkrirje e realitetit shqiptar. Kohët e eksodit të viteve ‘ 90, kapërcimit të detit dhe emigrimit në Itali. Djemtë e rritur nga deti! U ngjall një shpirt i ri muzike dhe [ ].
  7. Siç është bërë e ditur paraprakisht, nesër në Shkup, Tuna Sejdi publikon albumin e saj më të ri ‘Fortuna’. Tetë krijime muzikore, dy prej të cilave në bashkëpunim me Armend Rexhepagiqin dhe Yll Limanin do të publikohen nesër me një event ku do të ketë shumë të pranishëm. Ndër ta, ishte paraparë edhe Soni Malaj. Continue reading Një ditë para publikimit të.
  8. Interneti shpesh vërshohet me video të momenteve qesharake nga sporti dhe rasti i fundit është një gjuajtje e lirë shumë interesante. Hiti i fundit është një gjuajtje e lirë, ku vendosja e lojtarëve është shumë interesante, por ekzekutimi i gjuajtjes është edhe më “unik” dhe e dëmton formacionin e vendosur para zonës së rrezikshmërisë së [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *